SPONSORS

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

SPONZORI

Športový klub polície Luger Žilina v jeho športovej činnosti finančne, reklamne a materiálne podporujú:

 

TIUS.jpg

TIUS je predajňa v Žiline na Kamennej ulici v obchodnom centre IDEA, ktorá má v ponuke naozaj zaujímavý sortiment. Slogan TIUS-u je  “pre tých, ktorým je život dobrodružstvom” pričom má na mysli najmä lukostrelcov, poľovníkov, športových strelcov,, bushcrafterov a turistov. V tomto obchode nájdete všetko potrebné na zvýšenie svojich šancí na prežitie v prírode, ale aj v meste.Predajňa TIUS sa nachádza na 2. poschodí obchodného domu IDEA. Privíta Vás útulný príjemný priestor plný rôzneho tovaru , ako  lukov, šípov a doplnkov k nim, tiež tu nájdete aj kuše s rôznym príslušenstvom ako sú tulce, chrániče či puzdrá. Okrem toho sa predajňa špecializuje na predaj ostrých zbraní a streliva najpredávanejších značiek – nechýbajú tu modely Glocku, slovenského výrobcu Grand Power a ZVS Impex, produkty Českej zbrojovky ČZ, Walther, Arsenal Firearms a mnohé iné. Z dlhých zbraní tu nájdete Winchester, Henry, Ruger, Tikka, Breda, Hi-Pont a tak ďalej.

 

EM ER logo

Bezpečnostná firma, ktorá zabezpečuje stráženie objektov, ochranu osôb (bodyguarding), detektívne služby, odborné školenia pracovníkov SBS, tvorbu bezpečnostných plánov, audit bezpečnostného systému, školenia na získania zbrojného preukazu a strelecké a taktické výcviky.

l2Predaj hobby potrieb pre poľovníkov, športovcov, rybárov, cyklistov. Fotopasce, oblečenie, obuv a okuliare, doplnky na čistenie zbraní, trezory, strelivo a strelné zbrane.

 

Commando

Slovenský predajca airsoftovej techniky a vybavenia a výstroje pre bezpečnostné služby.

 AFG

Naše dlhoročné pôsobenie na trhu je zárukou kvality a vašej spokojnosti. Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 18 rokov, za toto obdobie sme v našom army shope obslúžili veľké množstvo zákazníkov. Vďaka ich pripomienkam a požiadavkám sme sa snažili naše služby čo najviac priblížiť požiadavkám zákazníkov. Vďaka tomu sa náš army shop radí k najznámejším a najkvalitnejším na Slovensku nie len na predaj zbraní, ale aj ostatného military vybavenia.  Pri ponuke zbraní má náš army shop výnimočné postavenie aj čo sa týka výhradného zastúpenia pre viaceré značky. Army shop AFG je teda výhradným zástupcom pre predaj zbraní niektorých značiek alebo máme exkluzívne zastúpenie na území Slovenska. Jedná sa o výrobcov zbraní, taktických pomôcok a ďalšieho armádneho vybavenia ako napríklad Euro Security Products, JGS Trade s.r.o. alebo GuneXpert. Pri všetkých týchto výrobcoch sa zaoberáme aj maloobchodným, aj veľkoobchodným predajom. Okrem výhradného zastúpenia na slovenskom trhu má army shop AFG v ponuke zbrane a ďalšie produkty značiek ako napríklad Ekol, Zoraki, Umarex, Uzi, Gamo, Česká Zbrojovka, Hatasan – Ranger, Alfa – Proj a iné.

 

ims-home

Od začiatku svojej existencie sa spoločnosť zaoberá problematikou zavádzania a efektívneho využívania procesného riadenia, organizačného poradenstva a strategického manažmentu, a tiež spracovania biznis analýz, štúdií, auditov a projektových zámerov.

 

Logo Dereon

Spoločnosť DEREON s.r.o. tvorí mladý tím ľudí poskytujúci zákazníkom IT riešenia so zreteľom na bezpečnosť. Okrem komplexnej správy IT (outsourcing), dodávok HW, realizácií poplachových, dochádzkových a kamerových systémov, konzultácií, marketingového a projektového manažmentu ponúkame aj komplexné služby zamerané na bezpečnosť údajov a informácií, ktoré vieme vďaka partnerstvu so spoločnosťou WISeKey SA, svetovým lídrom v tejto oblasti, ponúknuť na najvyššej možnej úrovni. V oblasti kamerovej a zabezpečovacej techniky zastupujeme na slovenskom trhu značky 3S Vision, Vivieye a Zavio. V spolupráci s výrobnými partnermi tiež vyvíjame vlastnú značku kamerovej a zabezpečovacej techniky JTV.

 

Bez názvu

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom airsoftových zbraní, ich príslušenstva. V ponuke nájdete tiež najrôznejšie doplnky, ktoré Vám dokážu spríjemniť pobyt v prírode od oblečenia až po plynové horáky.

 

 

logo-GALN-pozitiv-640x127

 

Návštevnosť

Dnes24
Včera14
Týždeň53
Mesiac38
Dohromady67802

Mapa strelnice

Kalendár udalostí

December 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31